Eesti     English     Latviski      Lietuviškai     По-русски
Personīgais klienta kabinets
Forex tirgus prognoze EUR/USD pārim uz 21.10.2013

Pagājušajā nedēļā beidzot bija atrisinājusies ievilkusies situācija ar ASV valsts parādu un valdības slēgšanu (government shutdown). Tomēr, tikai uz laiku. ASV prezidents B. Obama ir parakstījis likumu, kas ļaus finansēt valdību līdz 2014.gada 15.janvārim, bet pilnvaras aizņēmumu saņemšanai tiks pagarinātas līdz 2014.gada 7.februārim. Līdz ar to mūsu acu priekšā tiks izspēlēta šīs teatra izrādes otrais cēliens. 

Tekošās nedēļas vidū Vācijas valdība atjauninās IKP prognozi par tekošo gadu. Pēdējais vērtējums, kas tika dots aprīlī, - pieaugums tikai uz pusprocentu. Ekonomiskā pieauguma palēninājums neizbrīna: reti kuram izdodas svinēt dzīvi mēra laikos. Eiropas lokomotīvei atliek cerēt vienīgi uz saviem spēkiem, t.i., uz iekšējām investīcijām. Tieši pateicoties tām 2.ceturksnī notika ekonomiskais pieaugums pēc pusgada ilga recesijas perioda. Labās ziņas ir arī tās, ka pēc Angelas Merkeles uzvaras vēlēšanās investoru noskaņojums sita augstu vilni. Ekonomisko gaidu indekss oktobrī sasniedza savu maksimumu 3.5 gadu laikā, pie tam ņemot verā to, ka vēl septembrī analītiķi neko labu nav gaidījuši.  

Nav jau aiz kalniem jauna FOMC sēde, kura notiks 30.oktobrī, kas, ņemot vērā pēdējos notikumus ASV, iespējams, kļūs par vēsturisku. Ja septembrī praktiski visas amatpersonas bija „par” QE slēgšanu,  „ja apstākļi to ļaus”, taču tas nebija noticis, tad šobrīd ir tieši pretēji – notiek pārrunas par kvantitatīvās amortizācijas programmas noslēgšanas neiespējamību grūtu apstākļu dēļ.  

Tādā veidā mēneša laikā var mainīties noskaņojumi FRS. Piemēram, Estere Džordža, kura šogad balso FOCM, ir kategoriski pret QE turpināšanu, un atskaitē par pēdējo sēdi arī tika iekļauts viņas īpašais viedoklis par šo jautājumu. FRB Čikago galva Čārlzs Evanss, turpretī, aicina sagaidīt izteiktus signālus par ekonomikas atveseļošanos, un tikai tad uzsākt pārrunas par noslēgšanu. Pie šīs pozīcijas viņš bija pieturējies arī iepriekš. Pēdējo nedēļu laikā Fišers bija uzstājies vairākkārt. Viņš ir ļoti neapmierināts ar ņemšanos Senātā un Baltajā Namā, kura, pēc viņa viedokļa, vājina uzticēšanos valdībai un FRS. Tomēr, Fišers nebalso FOCM, viņam šīs tiesības būs tikai nākošgad. FRB Minneapolises galva Narajāns Kočerlakota kopumā ir pret programmas noslēgšanu, un pat netieši ir apstiprinājis stimulēšanas apjoma palielināšanas varbūtību. Atliek vien uzmanīgi sekot notikumiem tirgū līdz FRS sēdei, lai saprastu vēlētaju noskaņojumus. 

Tehniski beidzot tika sasniegts kotējums 1.3700, un šobrīd šis ir diezgan labs moments, lai veiktu pārdošanu kopā ar pretestību, tā kā cena ir pienākusi pie savām vēsturiskām virsotnēm uz dienas periodā (1. februāris 2013.g). Nedēļas periodā šis punkts arī ir labi saskatāms. Bez tā, šāds kotējums var kalpot arī par sava veida psiholoģisku barjeru. 

Real Trade novēl  Jums ienesīgu tirdzniecību!

EUR/USD D1

Atpakaļ
Mācību konts
  • Nekāda riska
  • Iespēja apgūt tehniskās analīzes pamatmetodes
  • Psiholoģiska gatavība reālajai tirdzniecībai
  • Iepazīšanās ar RealTrader4
  • Tiek lietota virtuāla nauda
  • vairāk informācijas
    ATVĒRT MĀCĪBU KONTU

    Copyright © 2003 - 2019 SIA "Real Trade". All rights reserved.         Sekojiet mums