Eesti     English     Latviski      Lietuviškai     По-русски
Personīgais klienta kabinets
Plaukstu datora termināla uzstādīšanas noteikumi un secība

 1. Pirms mobilās platformas uzstādīšanas plaukstu datorā ir jāpārbauda Jūsu pieeju internetam caur GSM, Bluetooth vai WiFi.

   
 2. Savienojiet galda datoru ar plaukstu datoru ar USB kabeli, pēc kā abus ieslēdziet.

   
 3. Pēc brīža, kad galda dators atradīs savienoto ar to "Unknown device", uzstādiet tajā Microsoft ActiveSync (parasti, tās instalācija tiek iekļauta plaukstu datora komplektā). Vajadzības gadījumā Microsoft ActiveSinc var lejuplādēt no Microsoft mājas lapas.

   
 4. Lejuplādējiet galda datorā un pēc tam palaidiet instalāciju Windows Installer for Real Trader Mobile (parasti, platformas uzstādīšana plaukstu datorā notiek pēc noklusēšanas. Instalācija var ilgt kādu laiku).

   
 5. Pēc uzstādīšanas pabeigšanas ir jārestartē abi datori.

   
 6. Palaidiet mobilo platformu no plaukstu datora, neatvienojot to no galda datora. Pēc palaišanas tā piedāvās Jums atvērt demo kontu.

   
 7. Lai pārbaudītu platformas darbību, aizpildiet nepieciešamās ailes un atveriet kontu (Uzmanību! Ieejot savā reālajā kontā vai esošajā demo kontā, ir jāizvelas atbilstošais serveris vai jāievada zemāk norādītas IP adreses.

   
 8. Lai izmantotu Real Trader 4 Mobile tirdzniecībai reālajā kontā ievadiet programmas uzstādījumos servera IP adresi 159.148.95.120:443, Jūsu loginu un paroli.

   
 9. Lai izmantotu Real Trader 4 Mobile tirdzniecībai demo kontā ievadiet programmas uzstādījumos servera IP adresi 159.148.95.121:443, Jūsu loginu un paroli.

   
 10. Pēc brīža, kad kotējumi tiks lejuplādēti, platforma savienosies ar serveri.

   
 11. Pēc veiksmīgas pieslēģšanās pie servera, atvienojiet USB kabeli no plaukstu datora. Pirms USB kabeļa atvienošanas ir jābūt aktivizētiem sakariem ar internetu cuar GSM, Bluetooth vai WiFI.

   
 12. Ja savienojums ir (to var pārbaudīt, ja atvērt kādu no interneta mājas lapām, kad USB kabelis ir atvienots), mobilā platforma turpinās darboties.

   
 13. Ja augstāk minētās operācijas tika izpildītas pareizi, platforma ir gatava tirdzniecībai!!

 

Mācību konts
 • Nekāda riska
 • Iespēja apgūt tehniskās analīzes pamatmetodes
 • Psiholoģiska gatavība reālajai tirdzniecībai
 • Iepazīšanās ar RealTrader4
 • Tiek lietota virtuāla nauda
 • vairāk informācijas
  ATVĒRT MĀCĪBU KONTU

  Copyright © 2003 - 2019 SIA "Real Trade". All rights reserved.         Sekojiet mums